Silver partner
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6456
Останній візит на сайт
сьогодні
Агент з продажу нерухомості та оренди.

Продаж будинків (3)

  • Pro Sense
    45 000 $
    325 $/м²

    Монастирська

    ВИГІДНО БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    138.3 / 77.5 / 17 м²
    2 поверхи
    8 сот
    4 кімнати
    2014 рік побудови
    сьогодні
    🏡 Продається сучасний каркасний будинок біля лісу в с. Посіч! 💰 Розглядаємо продаж по держпрограмах!!!( Євідновлення, ваучер) Лише 15 км від Івано-Франківськ — і ви опиняєтесь у тихому, зеленому місці з чистим повітрям та атмосферою справжнього заміського затишку. Просторий будинок площею 138 м² на ділянці 8 соток — чудовий варіант для комфортного проживання або відпочинку всією сім’єю. ✨ Основні характеристики: • дерев’яно-каркасний будинок • фасад — якісний сайдинг • дах — бітумна черепиця • встановлені сходи 🏠 Планування: • Велика зала з каміном • 3 кімнати • 2 санвузли • 2 балкони • простора кухня 🛠 Додатково: • завезена мінвата для утеплення стін • є дерев’яна вагонка для внутрішньо...
    Рієлтор
  • Pro Sense
    170 000 $
    1 466 $/м²

    Берегова вул.

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    116 / 68 / 11 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продаж затишного еко-будинку в с. Вовчинець — ідеальне поєднання природи та міського комфорту! - Пропонується двоповерховий будинок із якісного зрубу, повністю готовий до проживання. - Природні матеріали створюють ідеальний мікроклімат: тут тепло взимку та прохолодно влітку. - Локація — одна з найкращих у передмісті: Поруч річка та мальовничі Вовчинецькі гори. У пішій доступності ТРЦ «Велес» та ТЦ «Метро». До зупинки комунального транспорту — лише 5 хв. пішки. Зручний асфальтований під’їзд безпосередньо до будинку. - Продумане планування та комфорт: Будинок площею 116м.кв. у два поверхи з євроремонтом, меблями та технікою. Технічні характеристики та комунікації: - Стіни: натуральний зруб,...
    Рієлтор
  • Pro Sense
    34 000 $
    773 $/м²

    Незалежності вул.

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    44 / 16 / 10 м²
    1 поверх
    25 сот
    1 кімната
    сьогодні
    Пропонуємо до продажу старенький будинок із простором для будівництва або розвитку. Будинок знаходиться в с. Угринів по вул. Незалежності. Земельна ділянка — 25 соток, з можливістю поділу на дві окремі ділянки кожна з окремим заїздом, дозволить вам реалізувати два різних проєкти або використовувати їх для різних цілей, зберігаючи власну приватність і комфорт. Призначення ділянки для будівництва. Будинок площею 44кв.м з підведеними комунікаціями: газ та електрика, на ділянці є колонка для води. В будинку є кафельні грубки для обігрів будинку, підключені до газу. На ділянці також є господарські приміщення які можна використовувати. Асфальтована дорога — зручний і комфортний під'їзд до будинку...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.